ОП Градини и паркове – Пловдив

Засаждане на дървета

Започна пролетната залесителна кампания

Със засаждането на 30 чинара в зелените площи на бул. „Марица-север“  от магазин „Лекси“ до моста на Герджика започна тазгодишната пролетна залесителна кампания в Пловдив.

В акцията се включиха кметът на район „Северен“ инж. Ральо Ралев и неговият екип, а служителите на ОП „Градини и паркове“ бяха водени лично от директора на предприятието Стоян Алексиев.

Предстои по булеварда да бъдат засадени още 10 чинара в участъка между мостовете на Герджика и Панаира.

Scroll to Top